Новини

Житомирська ОДА дає компенсацію до 90% вартості сільгосптехніки кооперативам

13 Серпня 2018 139

silgosptechnica
Фінасова підтримка
Traktorist.ua

Сільськогосподарські кооперативи Житомирщини зможуть отримати до 200 тис. грн фінансової допомоги для придбання сільгосптехніки та обладнання з обласного бюджету.

Про це повідомляє oda.zt.gov.ua.

Отримати кошти зможуть кооперативи за результатами конкурсу. Розмір фінансової підтримки становить до 90% вартості сільгосптехніки без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 200 тис. грн.

Щоб взяти участь у програмі підтримки кооперативи мають подати на конкурс документи, прийом яких триватиме до 1 грудня поточного року.

Для участі у конкурсі кооперативи мають подати: заяву, копію статуту кооперативу, бізнес-план (пріоритети, кошторис), відомості з ЄДРПОУ, довідку про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів, видану органами фіскальної служби, довідку про реквізити банківського рахунку кооперативу, виписку з банківського рахунку кооперативу про наявність фінансових ресурсів, достатніх для оплати 10 відсотків вартості техніки.

Копії документів мають бути засвідчені підписом голови та печаткою кооперативу.

Конкурсна комісія визначає переможців та встановлює суму фінансової підтримки на придбання сільськогосподарської техніки та технологічного обладнання для кожного кооперативу-переможця конкурсного відбору.

При визначенні переможця, комісія може брати до уваги критерії щодо кількості членів кооперативу та кількості наданих послуг кооперативом.Радимо почитати