Новини

Case IH дає заводську гарантію 2000 годин на нові Magnum

13 Серпня 2018 223

Cas_IH_Magnum
Трактор Cas IH Magnum
profi.co.uk

Компанія Case IH представила оновлені моделі колісних та гусеничних тракторів Magnum та Magnum Rowtrac 2019 року, які тепер мають трирічну заводську гарантію.

Про це повідомляє profi.co.uk

Подовжена гарантія доступна для всіх моделей та конфігурацій від Magnum 180 до 380 і дозволяє управляти експлуатаційними витратами та розраховувати витрати на ремонт.

Всі моделі Magnum 2019 року з заводу оснащені системою телематики та безкоштовною розширеною річною підпискою на центр управління AFS Connect. Розширені можливості обміну даними дозволяють передавати лінії навігації А/В, рекомендації з посіву та внесення добрив, карти, а також коди несправності монітора та ключові робочі параметри, і ділитися даними між тракторами Magnum.

Всі моделі гусеничних Rowtrac 2019 року мають кращу конструкцію гусениць, які можуть рухатися зі швидкістю до 40 км/год, а також нову опцію ширини гусениць 53 см.

Колеса також мають нову конструкцію гвинтового з’єднання. Ролик з поліуретановою поверхнею прикріплений до колеса, яке пригвинчується до ступиці, приєднаної до нового мосту. В компанії говорять, що це зменшує час на обслуговування та подовжує термін служби, якщо потрібний ремонт роликів.

Нові колісні трактори Magnum 250, 280, 310, 340 та 380 можуть прямо з заводу бути оснащені шинами Goodyear LSW передніми 1000/40 R32 та задніми 1100/45 R46.

Трактори Rowtrac пропонуються з додатковим 410-літровим сталевим паливним баком. В компанії говорять, що цей бак з’єднується з трьохточковими коливаннями для рівномірного розподілу ваги трактора по всій рамі для зменшення ущільнення грунту.

Нова опція гідравлічного насосу Smart Torque з подвійним потоком забезпечує на 12% більшу продуктивність для роботи з пневматичними або великими сівалками.Радимо почитати