Новини

Виробник комбайнів Ploeger Oxbo отримав значні інвестиції

10 Серпня 2018 222

Oxbo_Ploeger
Комбайн Ploeger Oxbo
cdn.agriland.ie

Група компаній Ploeger Oxbo оголосила про посилення шляхом інвестицій від NPM Capital.

Про це повідомляє agriland.ie

«NPM Capital — це сильний фінансовий партнер, якого ми, як виробник спеціалізованого сільськогосподарського обладнання, шукали для підтримки нашої довгострокової стратегії зростання. Ця стратегія спрямована на підтримку розвитку інновацій і продукції для подальшого посилення лідерської позиції Ploeger Oxbo на світових нішевих ринках. Файл транзакції також був переданий необхідним антимонопольним органам», — зазначає прес-секретар компанії.

Історія Ploeger Oxbo йде своїм корінням в 1950-ті рр. Безпосередньо група була створена в 2011 році в результаті об’єднання нідерландської компанії Ploeger та американської Oxbo. Протягом кількох десятиліть обидві компанії розширювалися за рахунок автономного зростання і об’єднань. Тепер Ploeger Oxbo працює в 40 країнах.

Група компаній Ploeger Oxbo відома як виробник комбайнів для збирання кукурудзи, квасолі,гороху, картоплі, ягід, кави, оливок та винограду.

Також варто відмітити компанію як виробника спеціалізованих обприскувачів, машин для внесення добрив та причіпних/самохідних об’єднувачів валків.

Коментуючи угоду з NPM Capital, члени правління Ploeger Oxbo Гарі Стіч та Нілс Хаверманс зазначив, що ця компанія має сильний підприємницький дух.

Той факт, що засновники групи в 2011-му — приватної та трьох голландських інвестиційних компаній — братимуть участь у її майбутньому, показує великий рівень впевненості в ринках, на яких ми працюємо.

«Разом ми вирішили продати 40% наших активів потужному фінансовому партнеру, який розділяє наші цінності, зосереджений на довготривалому розвитку та може підтримати придбання шляхом злиття», — зазначається в прес-релізі компанії.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Розендалі, Нідерланди, штат налічує 700 робітників по всьому світу. Річний обіг складає більше € 200 млн.

Окремими брендами компанії є Ploeger, Oxbo, PMC та Bourgoin.Радимо почитати