Новини

Компанія New Holland оснастила комбайн двигуном Stage V

9 Серпня 2018 1 224

new_holland_cr_combine
Зернозбиральний комбайна CR Revelation CR7.80 від New Holland
profi.co.uk

Компанія New Holland представила нову базову модель зернозбирального комбайна CR Revelation CR7.80, оснащену двигуном FPT Industrial Stage V Cursor 9 з акумуляторною паливною системою.

Про це повідомляє profi.co.uk

Разом з наступною моделлю лінійки CR7.90 ці комбайни є першими CR, що відповідають новим вимогам по контролю викидів двигуна, які потребують скорочення вмісту твердих часток ще на 40%, порівняно з Stage IV.

Комбайн CR7.80 з новим двигуном має заявлену потужність 374 к.с. (275 кВт) і максимальну потужність 415 к.с. (305 кВт), а CR7.90 має максимальну потужність 460 к.с. (338 кВт). CR7.80 оснащений 750-літровим паливним баком, а швидкість розвантаження 9500-літрового зернового бункера становить 126 л/с.

Всі сім моделей серії CR Revelation мають новий ходовий привід з двоступінчастою коробкою передач. Вона має два діапазони — для польових робіт, від 0 до 17 км/год, та для руху по дорозі, від 0 до максимальної дозволеної швидкості.

В компанії стверджують, що більший гідростатичний насос в новому двоступінчастому ходовому приводі забезпечує більше тягове зусилля, покращений рух вгору і швидшу реакцію, а також не має потреби зупинятися для перемикання передач.

Серед інших функцій комбайни цієї серії мають стоянкове гальмо подвійної дії, вбудовані вологі гальма та електрогідравлічний механізм блокування диференціалу.

Як і решта моделей CR Revelation, CR7.80 оснащений системою автоматичного налаштування комбайна IntelliSense, яка отримала Срібну медаль інновацій на виставці Agritechnica 2017.

Система контролю подачі матеріалу IntelliCruise II, яка автоматично регулює швидкість комбайна залежно від навантаження, тепер має автоматизовані функції регулювання швидкості і пропонує три режими збирання.

Новий режим з максимальною пропускною здатністю збільшує швидкість комбайна для досягнення максимального навантаження на двигун або максимальної швидкості, тоді як в режимі з фіксованою пропускною здатністю змінює швидкість руху для підтримки встановленого навантаження на комбайн.

Режим мінімізації втрат змінює швидкість руху для підтримки потоку матеріалу, але у випадку надмірних втрат пропускна здатність знижується для їх мінімізації. В компанії говорять, що ці вдосконалення виводять ефективність на новий рівень і є значним кроком вперед у автоматизації дій, щоб забрати функцію прийняття рішень у водія для оптимізації продуктивності та якості зерна.Радимо почитати