Новини

Лозівські машини презентують свою техніку на виставці в Канаді

9 Серпня 2018 220

Lozovskie_mashiny_Dukat_6
Дискова борона «Дукат-6» від «Лозівських машин»
lozovamachinery.com

Виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» вперше експонує свою техніку на найбільшій міжнародній сільськогосподарській виставці Канади Canada's Outdoor Farm Show. Окрім «Лозівських машин» понад 40 тисяч учасників буде презентувати свою техніку та винаходи під час виставки.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

У польовій демонстрації і в стаціонарній експозиції «Лозовський машини» представлять дискову борону «Дукат-6» з шириною захвату 6 метрів. Інженерні особливості знаряддя дозволяють за один прохід виконувати кілька операцій і досягати необхідних результатів. Машина оснащена змінними катками різної конфігурації, орієнтованими на всі типи землеробства і будь-які кліматичні зони.

«Канадські аграрії дуже вимогливі, вони цінують економічні аспекти товарів, віддають перевагу надійним і енергоефективним агрегатам. Ми вміємо відчувати і розуміти потенційних партнерів і готові запропонувати інноваційну сільгосптехніку, що відповідає найвищим запитам замовників і здатну виконувати агрономічні завдання будь-якої складності. Що важливо, лінійка «Лозовських машин» представлена ​​як широкозахватними агрегатами, так і технікою малих розмірів. Таким чином, ми здатні задовольнити запити фермерів з різних регіонів Канади, виходячи з їх потреб, оброблюваних площ і кліматичної зони», — аргументує участь у виставці віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.Радимо почитати