Новини

Лозівські Машини провели демо-покази в 4 областях України

8 Серпня 2018 201

LM_Demo
Під час демо-показів техніки
http://lozovamachinery.com

В чотирьох областях України: Сумській, Київській, Донецькій та Луганській, «Лозівські машини» провели демонстраційні покази роботи техніки.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Продуктивність техніки змогли оцінити аграрії з 35 господарств. Водночас, менеджери компанії надавали детальні консультації щодо особливостей роботи та обслуговування техніки.

На полях підприємств свою роботу продемонструвала дискова борона-лущильник «Дукат-5» з шириною захоплення 5 метрів. Агрегат виконує передпосівну підготовку ґрунту, використовується для лущення стерні, поверхневої та основної обробки ґрунтів, оснащений надміцними дисками, ресорною 3D-стійкою та підшипниковими вузлами HARP Agro Unit, що не потребують обслуговування. Також було продемонстровано роботу глибокорозпушувача «Франк» оновленої ​​конфігурації з опорними колесами і стійкими до зношування робочими органами Hard-Shell.

«Багато аграріїв, які прибули на демо-покази, вже мають у своєму арсеналі техніку «Лозівських Машин». Маючи позитивний досвід роботи з агрегатами компанії, вони діляться своїми відгуками з колегами, потенційними покупцями», — зазначає представник «Лозівських Машин».



Радимо почитати