Новини

Китай переживає стрибок росту безпілотників в секторі агро

3 Серпня 2018 178

BPLA_China
Безпілотний літальний апарат
Traktorist.ua

В Китаї держава стимулює використання дронів в сільському господарстві. Минулого року в агросфері країни використовувалось орієнтовно 15 тисяч дронів.

Про це повідомляє aggeek.net.

Китай включив сільськогосподарські дрони в список устаткування, яке субсидується на національному рівні. Разом з тим, держсубсидії отримує сфера оренди техніки. У зв’язку з такою держполітикою кількість компаній, що надають послуги з обприскування полів та внесення добрив дронами суттєво зросла.

За даними Міністерства сільського господарства Китаю в 2016 році у власності аграріїв було 4800 дронів, що вдвічі більше ніж за попередній рік. А за словами заступника голови асоціації виробників БПЛА Шеньчженя — в 2016 році використовувалося приблизно 8 тис. сільгоспдронів. У 2017 орієнтовна кількість БПЛА 15 тисяч одиниць. А от в 2014 році в агросекторі Китаю працювало всього 500 дронів.

Популярність дронів в агросфері викликала зростання виробництва в даному секторі — більшість виробників безпілотників для різних потреб перекваліфікувались на багатомільярдний сільськогосподарський ринок.

Разом з тим, зростання популярності безпілотників має і зворотну сторону медалі — сектор відчуває нестачу в нормах і стандартах, а тому використання добрив та пестицидів в агросфері може проходити безконтрольно.Радимо почитати