Новини

Чистий об’єм продажів CNH за ІІ квартал 2018 зріс на 15%

3 Серпня 2018 213

CNS_Industrial
Сільгосптехніка концерну CNH Industrial
proiezionidiborsa.it

Гарна продуктивність підрозділу сільськогосподарської техніки концерну CNH Industrial (Case IH, New Holland та Steyr) допомогла збільшити дохід за другий квартал 2018 року на 15% до $ 8 млрд ($ 7 млрд за аналогічний період в 2017 році).

Про це повідомляє profi.co.uk

За останні три місяці (квітень-червень) цього року чистий об’єм продажів сільськогосподарського обладнання виріс до $ 3,3 млрд порівняно з аналогічним періодом в 2017 році. Компанія особливо задоволена своїми показниками в Північній Америці, де попит на високопотужні трактори та комбайни виріс на 9% і 26% відповідно.

В компанії стверджують, що очікуване зростання вартості сировини було компенсовано збільшенням ефективності виробництва. За перше півріччя цього року витрати на розробку продукту, в основному пов’язані з точним землеробством і відповідністю вимогам контролю викидів V ступеню, виросли на 10%.

В першій половині 2018 року чистий об’єм продажів концерну CNH Industrial склав $ 14,8 млрд, і очікується, що на кінець року ця цифра буде незмінною і загальний річний об’єм складе приблизно $ 28 млрд.Радимо почитати