Новини

Argo та Topcon заключили глобальне партнерство

3 Серпня 2018 174

mccormick_x8.680_vt-drive_topcon_gps
Трактор McCormick
profi.co.uk

Нове глобальне партнерство між компаніями Argo Tractors і Topcon Agriculture спрямоване на спрощення вибору, купівлі і встановлення систем супутникової навігації та пов’язаними з ними продуктів на тракторах McCormick.

Про це повідомляє profi.co.uk.

Ця угода гарантує, що трактори, зібрані на заводах Argo, правильно обладнані та налаштовані на роботу з продуктами Topcon для високоточної навігації різного рівня, використовуючи набір рішень.

У Великобританії ця угода відкрила шлях для комерційного партнерства між дистриб'ютором McCormick AgriArgo та LH Agro, авторизованим дистриб'ютором Topcon для Англії, Шотландії та Уельсу.

«Команда LH Agro у Британії і спеціалісти з точного землеробства Topcon в Ірландії мають технічні ноухау і ресурси для сервісного обслуговування, які є важливими для цих спеціалізованих продуктів», — говорить генеральний директор AgriArgo Рей Спінкс.

Всі трактори McCormick X8 VT-Drive та X7 преміум-специфікації тепер опціонально прямо з заводу мають встановлене необхідне програмне забезпечення і електронні з’єднання для навігації. Така опція з часом буде представлена на інших моделях McCormick.Радимо почитати