Новини

Підприємство Либідь презентувало подрібнювач соломи у валках

1 Серпня 2018 105

УМС_170
Gодрібнювач соломи у валках УМС-170 агрегатований з трактором Landini Powerfarm 110
Traktorist.ua

Під час проведення семінару–практикуму з проведення контрольних обмолотів було продемонстровано роботу оновленого подрібнювача соломи у валках УМС-170 виробництва підприємства «Либідь».

Про особливості конструкції агрегату та його актуальність в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua розповів начальник виробничого-торгівельного відділу МЧП «Либідь» Віталій Маюра.

На заході подрібнювач соломи у валках УМС-170 був агрегатований з трактором Landini Powerfarm 110.

Агрегат УМС-170 розроблений по класичній системі роботи комбайна — прямі ножі-протиножі.

«Це єдина машина в Україні, яка працює з прямими ножами. Інші виробники оснащують агрегати або Г-подібними ножами або молотками, що більш актуально для соняшника чи кукурудзи. Наш агрегат працює по валках — сої, гречки, рису, пшениці», — зазначає представник компанії-виробника.

Протягом 5 років підприємство вже реалізувало понад 400 подібних машин. Разом з тим, всі ці роки модель модернізувалась — була обладнана більш надійними підшипниками, шинокамера замінена на антипрокольну, встановлено італійський редуктор.

«Подрібнювач пройшов 160-годинне польове тестування в інституті ім. Погорілого, ми отримали сертифікат, машину включили в Держрєстр, і тепер він працює в багатьох господарствах. За рік ми виготовляємо 100-120 машин», — розповідає Віталій Маюра.

Модель УМС-170 виробляється в м. Суми вже протягом 5 років. На сьогодні були здійснені поставки не тільки по всій території України, а й в Білорусь, Молдову, Казахстан. Підприємство реалізує техніку свого виробництва як самостійно, так і через дилерські представництва в усіх областях України.

Орієнтовна вартість агрегату — 90 тис. грн. Водночас, дана машина не підпадає під дію держпрограми часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки у зв’язку з використанням великої кількості комплектуючих закордонного виробництва.Радимо почитати