Новини

Сільгосптехніку Мрії могли вилучити в рамках кримінального провадження

31 Липня 2018 205

Mriya
Агрохолдинг «Мрія»
fr.ill.in.ua

Сільгосптехніку агрохолдингу «Мрії» могли передати Держагентству з управління корупційними активами.

Про це повідомляє latifundist.com, посилаючись на інформацію з реєстру судових рішень.

«У Солом'янський районний суд м.Києва подано клопотання про передачу в управління майна, на яке накладено арешт в рамках кримінального провадження за фактом заволодіння коштами Ashmore Emerging Markets Corporate High Yield Fund Limited, «Райффайзен Банк Аваль», «Укрсоцбанк», «УкрСиббанк», вчиненого колишніми посадовими особами підприємств агрохолдингу «Мрія», — повідомляється в матеріалах.

Відповідно до отриманої інформації повідомляється, що колишні посадові особи «Мрії» використовуючи діяльність понад 200 підприємств вдавалися до свідомого маніпулювання фінансовими показниками компанії. На підставі рішення суду, детективи провели обшук і вилучили сільгосптехніку та комплектуючі до неї.

За думкою автора клопотання вартість сільськогосподарської техніки та комплектуючих перевищує 200 розмірів прожиткового мінімуму. У зв'язку з чим, майно може бути передано Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, для управління ними з метою забезпечення їх збереження.

Суд вказане клопотання не задовольнив.Радимо почитати