Новини

Агрейн придбав 8 тракторів John Deere з ОТП Лізинг

31 Липня 2018 201

OTP_Leasing
Трактори John Deere від «ОТП Лізинг»
Traktorist.ua

Компанія «ОТП Лізинг» та агрогрупа «Агрейн» уклали лізингову угоду на закупівлю сільгосптехніки.

Про це повідомила прес-служба компанії.

За умовами угоди, «ОТП Лізинг» надає «Агрейну» 8 тракторів John Deere 8345R номінальною потужністю двигуна 345 к.с., терміном на 5 років. Деякий час назад «Агрейн» вже працював з «ОТП Лізинг» і залишився задоволений співпрацею.

«Ми вирішили звернутися до «ОТП Лізинг», тому що, на наш погляд, це фінансова установа № 1 в Україні, яке працює в області фінансування агросектору. Ми деякий час назад вже співпрацювали з ними і залишилися задоволені даною співпрацею», — поділився головний інженер компанії Михайло Шкатула.

Придбана техніка буде працювати в «Агропрай Холдингу» (5 од), «Савранському Заводі Продовольчих Товарів» (1 од), «Агровит» (1 од) і «Ниві» (1 од).

За словами головного інженера, компанія придбала саме трактори John Deere 8345R, тому що вся причіпна техніка «Агрейна» призначена для використання з тракторами 300-350 к.с.

«Також в даному тракторі змінена трансмісія, яка дозволяє автоматично вибирати передачі без участі механізатора, що призводить до скорочення витрати палива і досягненню максимальної продуктивності. Трактори John Deere досить надійні в експлуатації. На сьогоднішній день в Україні існує 6-7 офіційних дилерів, у яких є склади запасних частин і сервісне обслуговування, що дозволяє вчасно проводити технічне обслуговування і ремонт», — підкреслив він.

Для Агрейна це не перший досвід роботи з технікою John Deere. Раніше компанія використовувала трактори 8430, 8420, 8410, посівні комплекси 730, 1890 і комбайни зернові STS 9660, W-650.Радимо почитати