Новини

Кinze представить три нові технології для посіву

30 Липня 2018 84

Kinze_Blue
Дисплей Kinze Blue Vantage
westernfarmerstockman.com

Компанія Kinze Manufacturing на цьогорічній виставці Farm Progress Show (США) презентує три нові технології для посіву — Kinze Blue Vantage, Kinze Blue Drive та Kinze True Depth. 

Про це повідомляє americanagriculturist.com.

Дисплей Kinze Blue Vantage має найбільш інтуїтивний користувацький інтерфейс в галузі, відображаючи всю потрібну інформацію на одному екрані. Він має екран з найбільш комплексною діагностикою на ринку, а також картами і графіками з високою роздільною здатністю.

«Процес переходу від увімкнення дисплею до початку висіву займає всього три кліки. Дисплей Blue Vantage створений як «з’єднувальне» рішення, незвичайний і готовий до використання», — коментує принцип роботи обладнання президент і директор з маркетингу Kinze.

Електропривід Kinze Blue Drive без проблем інтегрується з дисплеєм Blue Vantage для надання детальної інформації про всі компоненти систем, коли це потрібно фермеру. Ще однією перевагою Blue Drive є компенсація на поворотах для зниження накладень або пропусків, а також підтримання однакової швидкості при поворотах в полі та мінімум втрат насіння для підвищення рентабельності. Провідна мережа ethernet забезпечує швидше і надійніше з’єднання. Окремі модулі моніторять і керують кожною окремою висіваючою секцією. Менше рухомих деталей — ніяких ланцюгів, привідних валів, муфт і коробок передач — мінімум обслуговування і ремонту.

Дисплей Blue Vantage і електропривід Blue Drive буде доступний на сівалках Kinze 3660 і 4900 в різних конфігураціях у сезоні 2019. Обидві технології були розроблені нещодавно створеним відділенням електроніки Kinze.

Гідравлічна притискна сила Kinze True Depth забезпечує активний контроль ряд за рядом для забезпечення належної глибини посіву для збільшення врожаю. Система True Depth буде доступна на 16- та 24-рядних моделях сівалок 4900, а також на 16-рядній 3660, включаючи двострічковий посів, на сезон 2019.

Також на виставці буде представлений новий зерновоз 1205 з подвійним шнеком, який має перевірену конструкцію і характеристики зерновоза 1305, за винятком 6-дюймових бокових стінок для завантаження зерна на меншій висоті.Радимо почитати