Новини

Kinze представить нову лінійку культиваторів Mach Till

27 Липня 2018 115

Kinze_Mach_Till
Культиватор Mach Till від Kinze
americanagriculturist.com

Компанія Kinze Manufacturing на цьогорічній виставці Farm Progress Show (США) презентує нову лінійку культиваторів Mach Till.

Про це повідомляє americanagriculturist.com

Лінійка культиваторів Mach Till розроблена для зростаючого ринку гібридного горизонтального обробітку ґрунту. Mach Till має високу потужність і працює на швидкості 12,9-19 км/год, що дозволяє обробляти більшу площу за менший час. Нова лінійка буде доступна фермерам вже цієї осені, моделі шириною 6 м, 8 м, 10 м та 12 м.

«Mach Till не є агрегатом для вертикального чи традиційного горизонтального обробітку, це універсальний інструмент, який може замінити кілька видів обладнання. Він поєднує деякі переваги традиційних дискових культиваторів, агрегатів для вертикального і фінального обробітку в одній машині, об’єднуючи такі характеристики, як швидкість, гарний фінальний обробіток ґрунту і рівномірний розподіл пожнивних решток на глинистому, піщаному, вологому і сухому ґрунті», — говорить президент і директор з маркетингу Kinze Сьюзан Вітч.

Культиватор Mach Till розрізає та перекидає землю під кутом, щоб уникнути утворення ущільненого шару ґрунту. Потім він змішує ґрунт з пожнивними рештками. Задній гофрований гумовий коток проходить по ґрунту і розбиває більші грудки.

«Він ущільнює ґрунт, створює гарний контакт з пожнивними рештками для покращення розкладання, залишає за собою гарне насіннєве ложе, готове до подальшого весняного посіву», — говорить Вітч.

Представниця компанії говорить, що це обладнання має міцну конструкцію для роботи на швидкості і великій глибині, проте великі широкі шини і задній гофрований гумовий коток забезпечують відмінне зчеплення з ґрунтом для мінімізації його ущільнення.

Лінійка Mach Till доступна в 2018 році в чотирьох моделях — 331, 401, 201 та 261. Вона є універсальним агрегатом для осіннього первинного обробітку ґрунту і пожнивних решток, а також для весняного вторинного обробітку і підготовки насіннєвого ложа. Також цей культиватор простий у встановленні й використанні завдяки деталям, які не потребують обслуговування.

 

 Радимо почитати