Новини

Обсяги продажів сівалок John Deere та Vaderstad в Україні збільшуються

26 Липня 2018 224

Agristar
Зернова сівалка точного висіву Vaderstad Rapid 300C
Traktorist.ua

На Днях поля «Лозівських машин» кореспондент Traktorist.ua ознайомився з виставковим стендом компанії «Аgri Star» — офіційним дилером брендів John Deere та Vaderstad в Україні, та поспілкувався з директором департаменту продажів компанії в Харківській, Полтавській та Луганській областях Фролом Кляуз.

«Відповідно до плану продажів приріст ринку становить фактично 300%. Ми збільшили кількість демо-показів та сервісних центрів. Вже за підсумками весняних демонстрацій є результати роботи, та, як наслідок — угоди про продаж техніки на весну 2019 року», — розповідає Фрол Кляуз.

На сьогодні діє бонусна програма, відповідно до якої клієнту надається спеціальна знижка за умови придбання влітку просапної техніки для весняних робіт.

«Якщо раніше співвідношення продажів становило 1 агрегат на 1 господарство, то на сьогодні — 2 агрегати на 1 господарство. Співвідношення реалізації сівалок John Deere та Vaderstad 50%/50%. Сівалки не конкуренти, а виконують різні роботи та доповнюють одна одну», — коментує стан реалізації двох брендів на українському ринку директором департаменту продажів «Аgri Star».

 

 Радимо почитати