Новини

Amazone презентував нову модель 4-метрової сівалки Cataya 4000 Super

25 Липня 2018 107

Amazone_Cataya_4000_Super
Чотирьох метрова механічна сівалка Cataya 4000 Super від Amazone
agrarheute.com

Amazone представив нову модель механічної сівалки Cataya 4000 Super в чотирьох метровому виконанні.

Про це повідомляє agrarheute.com.

Нова сівалка призначена для господарств, які потребують максимальної потужності з високою продуктивністю. Такий результат забезпечується робочою шириною в 4 метри, великим об’ємом насіннєвого бункеру 1180 л, який може бути збільшений до 1730 л за рахунок зйомного 550-літрового контейнера. Робота нової моделі сівалки може проводитись зі швидкістю до 12 км/год.

Сівалка оснащена системою точного дозування Precis, яка дозволяє швидко перемикатись між нормальним та зрідженим висівом. Розвантажувальні воронки дозуючих корпусів забезпечують мінімальні залишки посівмату. Крім того, у Cataya 4000 Super є електричний дозуючий привід, який доступний з однієї або обох сторін для дистанційного управління.

Повне налаштування систем та процесів відбувається в SmartCenter. Додаток регулює калібрування за допомогою кнопок чи додаткового TwinTerminal, а глибина посіву подвійних сошників TwinTeC встановлюється централізовано. Вони доступні в проміжку між рядами 12,5 чи 15,4 см.

В стандартній комплектації Cataya 4000 Super має гідравлічне регулювання тиску сошників. Для оптимального розподілу насіння можна обладнати сівалку бороною Exact.

Нова модель Cataya 4000 Super вже на днях надійде у продаж.Радимо почитати