Новини

New Holland презентував нову жатку для збору кукурудзи

25 Липня 2018 228

New_Holland_CornMaster
Жатка для кукурудзи CornMaster від New Holland
static.agcanada.com

New Holland представив оновлені легкі жатки для кукурудзи для вузькорядних конфігурацій.

Про це повідомляє grainews.ca.

Компанія New Holland презентувала свою версію жатки для кукурудзи під назвою 9200 CornMaster. Нові жатки мають практично такі ж характеристики, як і новинки від Case IH, про які ми вже писали. CornMaster також матимуть моделі від 12 до 18 рядів, спеціально розроблені для міжрядь 50 та 58 см.

«Коли ми вирішили розробити нову серію жаток для збирання кукурудзи для комбайнів New Holland, ми спитали у наших клієнтів, що є найважливішим у їхній роботі, не лише стосовно жаток. Ми почули, що клієнти хотіли максимізувати їхню загальну продуктивність, а також бути впевненими, що кожна зернина кукурудзи потрапить до бункера, а не на землю. І ми це зробили. Більша загальна продуктивність комбайна, більша ефективність і більше зерна в бункері», — відзначає директор з маркетингу New Holland Ден Велен.

В компанії стверджують, що жатки серії 9200 збирають чистіше, а це означає, що вони можуть зменшити кількість не зернового матеріалу, який надходить до бункеру, до 12700 кг/год, порівняно з конкурентними жатками, приєднаними до комбайну New Holland. А це означає, що навантаження на двигун комбайна знижується до 25 к.с.Радимо почитати