Новини

Maxam та Starco заключили угоду про співпрацю

25 Липня 2018 59

Maxam_Starco
Starco та Maxam домовились про співпрацю
starco.com

Компанії Maxam Tire International, що входить до складу Sailun Jinyu Group, та Starco домовились про співпрацю — Maxam забезпечуватиме Starco шинами для сільськогосподарської допоміжної техніки.

Про це повідомляє colesa.ru.

Starco за рахунок підписаної угоди сподівається посилити свою конкурентоспроможність на ринку шин для сільського господарства. Maxam постачатиме шини для сільськогосподарських причепів та допоміжної техніки, які вимагають шин зі збільшеною вантажопідйомністю.

«Нові продукти дозволять нам розширити клієнтську базу в сегменті первинної комплектації, оскільки до цього ми не могли запропонувати шини тих типів, які ми будемо отримувати від Maxam. Співпраця з Maxam повністю відповідає нашим цілям посилення зв'язків з виробниками різної техніки», — зазначає комерційний директор Starco Томас Баллегаард.

У Starco зазначають, що ключові клієнти вже висловили інтерес до нової продукції, поставки якої почнуться в серпні 2018 року.

«Ми дуже раді, що будемо співпрацювати з компанією Starco, у якої безліч клієнтів в європейському сегменті. Нам також дуже приємно, що наші флотаційні шини були високо оцінені за їх якість. Впевнені, що ця співпраця буде довготривалою і взаємовигідною», — коментує угоду директор з продажів Maxam Кевін Баклі.

Минулого року Starco презентував дві новинки для допоміжної агротехніки — низькопрофільні 10-дюймові Starco HT Pro для сіноворушилок і 17-дюймові Starco HS Flotation преміум-класу.Радимо почитати