Новини

Торнадо пройшовся фабрикою Vermeer в Айові

23 Липня 2018 220

Vermeer
Логотип компанії Vermeer
profi.co.uk

Дилери та відвідувачі конференції у головному офісі та на заводі компанії Vermeer в Пела, Айова, були вимушені сховатися в укриття, коли в минулий четвер по місту пройшовся торнадо.

Про це повідомляє profi.co.uk

У повідомленні на сайті компанії йдеться про те, що всі 400 дилерів та відвідувачів перебувають на місці, а ЗМІ повідомляють, що ніхто серйозно не постраждав. Семеро людей було доставлено в лікарню з незначними травмами і їх вже виписали.

Це гарна новина. Погана новина в тому, що цей торнадо позривав будівлі, перевернув машини і залишив за собою купу уламків. Кілька будівель зазнали значних ушкоджень, а деякі потребують оцінки технічного стану конструкції для визначення повного ступеню збитків.

В цьому комплексі також знаходиться головний офіс північноамериканської компанії Lely зі штатом 50 чоловік. Ми розуміємо, що ніхто з них не постраждав.

Всі роботи в компанії Vermeer, як офіс, так і виробництво, були закриті. Поки що невідомо, яка кількість робітників (штат 2700 чоловік) зможе повернутися до роботи на цьому тижні.Радимо почитати