Новини

Японський виробник сільгосптехніки Yanmar презентував автономний трактор

23 Липня 2018 412

Yanmar
Трактор-робот від Yanmar
fainaidea.com

Японський виробник сільськогосподарської техніки Yanmar випустив трактор-робот з автономним режимом роботи.

Про це повідомляє fainaidea.com.

Машини Yanmar наполовину роботи і можуть керуватись безпосередньо людиною, виконувати її віддалені команди або слідувати програмі. Особливість модельного ряду — великий спектр підтримуваних завдань, що дозволить замінити застарілий фермерський техпарк на японських полях.

В Японії, країні з величезною кількістю людей похилого віку, попит на роботизацію у всіх галузях колосальний. Але така роботизація буде актуальною лише за умови, що машина має кваліфікації професійного працівника. У випадку з тракторами Yanmar це означає, що вони аналізують умови середовища і корегують свою поведінку на полі відповідно до ситуації. Робот працює не за шаблоном, а виходячи з поставлених пріоритетів, наприклад, мінімізувати ерозію ґрунту при оранці або забезпечити кращі умови для поливу.

В автоматичному режимі робот-трактор рухається по маршруту, орієнтуючись на сигнали GPS і навігаційних веж. У режимі віддаленого управління оператор призначає мету і коригує виконання складних маневрів.

Випуск новинок почнеться 1 жовтня 2018 р. У планах компанії Yanmar продати в наступному році до 100 роботів-тракторів. Повністю автономна модель отримає цінник $ 96-126 тис. Трактор з віддаленим керуванням $ 109-139 тис. Різниця в ціні обумовлена ​​тим, що на другий моделі можна паралельно з роботою навчати нових операторів.Радимо почитати