Новини

Michelin презентував нові сільськогосподарські шини

20 Липня 2018 124

Michelin_CrossGrip_AxioBib2
Сільгосптехніка з шинами Michelin
files.topof.ru

На сільськогосподарській виставці Ag in Motion в Канаді компанія Michelin представила нові шини для сільськогосподарської та будівельної техніки Michelin CrossGrip і Michelin AxioBib2.

Про це повідомляє topof.ru.

Michelin CrossGrip — універсальна всесезонна радіальна шина, що оптимально підходить для доріг, бездоріжжя і снігу. Створена на основі спеціального компаунда, відрізняється підвищеною вантажністю, що дозволяє використовувати її для установки на трактори, екскаватори та навантажувачі.

Ненаправлений малюнок протектора шини зберігає стабільне зчеплення при русі вперед і назад, а асиметричні бічні блоки покращують контакт з поверхнею в зимових умовах і скорочують гальмівний шлях. Посилена конструкція шини CrossGrip знижує ризик проколів і пошкоджень, а глибина малюнка протектора оптимізована таким чином, щоб зменшувати пошкодження паростків при польових роботах. Шина підходить для установки шипів.

Також Michelin представила в Канаді другу новинку — радіальну шину підвищеної прохідності AxioBib2 яка зберігає продуктивність при зниженому робочому тиску, та яка призначена для тракторів середньої і високої потужності. Модель AxioBib2 демонструє чудове зчеплення в польових умовах при робочому тиску в 9 psi завдяки своєму надгнучкому каркасу і технології Michelin Ultraflex VF.Радимо почитати