Новини

На модернізацію ХТЗ Ярославський виділив 230 млн грн

20 Липня 2018 1 298

Yaroslavskiy
Власник ХТЗ Олександр Ярославський
finclub.net

Олександр Ярославський інвестує в Харківський тракторний завод 230 млн грн. Перший транш програми модернізації ХТЗ в розмірі 40 млн грн вже був освоєний підприємством на модернізацію обладнання.

Про це повідомляється на офіційній сторінці ХТЗ в Facebook.

За словами власника підприємства Олександра Ярославського, загальна сума інвестицій, передбачених на фінансування відповідних проектів, розрахована на дворічний період. Реалізація програми дозволить підприємству прискорити процес повернення на традиційні для себе ринки після затяжного простою при минулому власнику. Підприємство випускає той обсяг продукції, який здатне реалізувати. Однак перспективи нарощування виробництва зберігаються.

«Рік Харківський тракторний завод простояв. Природно, святе місце порожнім не буває. Ринки, які завод традиційно займав, зайняли конкуренти. Нам сьогодні з боєм доводиться по міліметру ці ринки як-то відвойовувати. Але з урахуванням того, що ХТЗ взагалі стояв, то я вважаю, що це — харківський подвиг», — зазначив власник ХТЗ.

Потужності машинобудівного заводу в радянський період дозволяли випускати понад 50 тис. тракторів щороку. При цьому на підприємстві працювало 45 тис. осіб проти 3 тис. співробітників в даний час.

«Робити продукцію на склад ніякого сенсу немає. Ми виробляємо стільки, скільки можна продати. Але хочемо виробляти більше. Тобто те, що ХТЗ стояти не буде — це я вам можу сказати однозначно», — резюмував Ярославський.Радимо почитати