Новини

Польсько-корейський виробник презентував трактор Ursus C-350

20 Липня 2018 220

Ursus_C350
Трактор Ursus C-350
laukos.la.lv

Польський виробник тракторів Ursus презентував новий трактор Ursus C-350, який був розроблений спільно з корейською компанією Branson.

Про це повідомляє laukos.la.lv.

Нова модель трактора розроблена в тому ж сегменті, що і моделі Hortus та Zetor Utilix. Ursus С-350 має коротку колісну базу та великий кут повороту переднього колеса — до 56°. Трактор оснащений чотирьох циліндровим дизельним двигуном корейського виробника Kukje, які встановлюються і на трактори Branson. Двигун об’ємом 2,3 л відповідає стандарту Stage IIIA, а також має механічну коробку передач 12/12.

Керівництво Ursus Group передбачає, що за період з 2018 по 2019 р. доходи від продажів електротранспорту, який компанія також виробляє, можуть перевищувати доходи від продажів сільгосптехніки. Саме тому в найближчому майбутньому Ursus будуть приділяти більше уваги виробництву електродвигунів, плануючи інвестиції в даний сегмент.

В той же час, компанія підкреслює, що вона не має намірів відмовлятись від своєї основної діяльності — виробництва сільгосптехніки.Радимо почитати