Новини

Агро ЛВ Лімітед подарував Львівському НАУ сільгосптехніку

19 Липня 2018 237

Continental_Farmers_Group
Під час передачі сільгосптехніки університету
Прес-служба Continental Farmers Group

Львівський національний аграрний університет для навчальних цілей отримав чотири сільськогосподарських машини від компанії «Агро ЛВ Лімітед». Вартісь сільгосптехніки перевищує кілька мільйонів гривень, але університет отримав її безоплатно.

Про це повідомляє прес-служба компанії Continental Farmers Group.

Урочиста передача обладнання відбулась 17 липня на базі «Агро ЛВ Лімітед», що входить у групу компаній «Continental Farmers Group». У переліку: телескопічний навантажувач JCB, колісний трактор John Deere, розкидач міндобрив Kongskilde Wing Jet та оприскувач Berthoud Maxxor.

Відтепер студенти ЛНАУ зможуть практикуватись на сучасній техніці, вивчати її особливості та, як наслідок, скласти гідну конкуренцію на ринку праці.

«Ми вважаємо, що ці машини будуть для студентів хорошим помічником в освоєнні сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур. Багато студентів Львівського аграрного університету сьогодні проходять практику у нас. Вони мають гарні теоретичні знання, але їм іноді не вистачає практичних навичок, особливо у поводженні із сучасними машинами. Тому ми вирішили підтримати освіту у технічному плані», — розповідає директор підприємства «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко.

На сьогодні у компанії працевлаштовано майже 60 випускників Львівського аграрного університету.

Крім того, 9 робітників «Агро ЛВ Лімітед» сьогодні здобувають вищу професійну освіту у цьому навчальному закладі.

«Дуже приємно, що багато наших випускників тут працюють та стажуються, чим роблять «славу» університету. Така співпраця ще раз доводить, що найкращі інвестиції — в інтелект. Тут для усіх є виграш, адже ми отримуємо потужну навчальну базу, а роботодавець — кваліфіковані кадри», — зазначає ректор університету Володимир Снітинський.

Ідею інвестувати в освітню галузь підтримав засновник та генеральний директор компанії Марк Лерд.

На його переконання, саме люди є головним надбанням компанії — адже саме кваліфіковані працівники ведуть бізнес уперед, а техніка без них мало чого варта.Радимо почитати