Новини

Väderstad представив унікальний наконечник для важких ущільнених ґрунтів

19 Липня 2018 220

Väderstad_BreakMix
Наконечник BreakMix від Väderstad
agrimachinerynews.com

Компанія Väderstad презентувала новий унікальний наконечник BreakMix, який поєднує в собі переваги з розбивання ущільненого ґрунту та дуже інтенсивного змішування, що сприяє додатковій універсальності та агрономічним перевагам для ферми.

Про це повідомляє agrimachinerynews.com

Наконечник BreakMix ефективно розбиває глибоке ущільнення ґрунту до 30 см, що забезпечує вільний рух води вверх та вниз по ґрунту. Також він забезпечує інтенсивне змішування пожнивних залишків у верхніх шарах ґрунту. В компанії стверджують, що новий наконечник гарантує додаткову універсальність за нижчу вартість.

Наконечник BreakMix підходить для первинного і вторинного обробітку та є ідеальним рішенням для важких ґрунтів, де часто ущільнення є проблемою.

Змішування пожнивних залишків на глибину 10 см з бактеріями і грибками забезпечує швидше розкладання, а не змішування на глибині дозволяє уникнути викидання грудок на поверхню.

Наконечник BreakMix виготовлений з використанням важкосплавного покриття Marathon, яке подовжує термін служби наконечника. Зараз BreakMix доступний для всіх лапових культиваторів Väderstad, які будуть готові восени 2019 року.Радимо почитати