Новини

Джойстик CommandPro буде доступний на всіх тракторах John Deere 6R AutoPowr

18 Липня 2018 170

Джойстик CommandPro
Джойстик CommandPro
profi.co.uk

Джойстик CommandPro від компанії John Deere був випущений два роки тому для тракторів 6230R та 6250R і невдовзі буде доступний на версіях AutoPowr (CVT) на решті моделей серії 6R.

Про це повідомляє profi.com

СommandPro представляє новий підлокітник і систему управління, а також поєднує в собі різні функції рульового керування від головних конкурентів John Deere.

Цей джойстик дозволяє трактору досягати максимальної швидкості одним натисканням, а 11 програмованих кнопок доступні для управління зчіпкою, ВВП, золотниками, системою AutoTrac і т.д. Трактор можна розганяти до максимальної швидкості і зупиняти простим рухом джойстика, а завдяки функції управління ходозменшувачем доступні низькі швидкості від 0 до 2 км/год.

Одночасно можна використовувати джойстик і педалі і немає потреби в зовнішньому джойстику ISObus, оскільки оператор може одночасно управляти трактором і функціями ISObus.

Покупці трактора 6R з джойстиком CommandPro можуть обирати між двома різними терміналами CommandCentre: 4600 або новим 4200 з 8,4-дюймовим екраном.Радимо почитати