Новини

ХТЗ протестував трактор в роботі з посівним комплексом Turbosem

16 Липня 2018 316

ХТЗ-243К.20
Трактор ХТЗ-243К.20 агрегатований з посівним комплексом Turbosem
Прес-служба ХТЗ

На полях агрохолдингу «Агро-Союз» відбулось тестування трактора ХТЗ-243К.20 та посівного комплексу Turbosem.

Про це повідомляє прес-служба Харківського тракторного заводу.

Turbosem — це пневматичний універсальний агрегат для прямого посіву, який оснащено монодисковим сошником, що точно копіює рельєф ґрунту.

«І ми, і виробники агрегатів залишилися задоволені отриманими результатами, які в черговий раз показали ефективність трактора ХТЗ в роботі з провідними сільськогосподарськими знаряддями», — підкреслив комерційний директор Торгового дому ХТЗ.

Варто відзначити, що обидва техпристрої мають спільну «мету» — при максимальній ефективності мінімізувати тиск на поверхню ґрунту, зберігаючи його органічну частину.

Такий ефект стає доступним, в першу чергу, завдяки застосуванню у трактора здвоєних коліс з використанням баластного вантажу, що дозволяє реалізувати максимальне тягове зусилля, яке здатний створити двигун потужністю 240-250 к.с. при використанні такої технології тиск на ґрунт менше, ніж у трактора з одинарними колесами без баластного вантажу.

Стосовно посівного комплексу, то дисковий сошник робить мінімальний V-подібний розріз, спеціальний притискний пристрій щільно укладає насіння в ґрунт, а завершують процес сівби прикатуючі колеса, що закривають борозну.Радимо почитати