Новини

Відбулись демонстраційні покази техніки Versatile в польових умовах

13 Липня 2018 493

Versatile
Трактор Versatile MFWD 340
Прес-служба Versatile

В п’яти областях України відбулась серія літніх демонстрацій техніки Versatile.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Такі демонстрації дозволяють фермерським господарствам побачити роботу техніки Versatile в польових умовах, поставити питання представникам компанії, скласти власну думку і прийняти правильне рішення при виборі техніки.

Відкрив серію демонстрацій показ універсального трактора Versatile MFWD 340, оснащеного двигуном Cummins QSC 9.0 номінальною потужністю 340 к.с., в смт Дослідницьке Київської обл. під час проведення Міжнародного дня поля 20-22 червня.

Вже 25 червня Versatile 340 MFWD зі спаркою, агрегатований дисковою бороною Amazone Catros + 8003 2TX, демонструвався на базі господарства «Діонісій-Агро» в Миколаївській обл.

Далі пройшли покази зернозбирального комбайна Versatile RSM 161, призначеного для збирання всіх традиційних зернових культур — колосових, бобових, олійних, круп'яних і просапних. Машина з продуктивністю близько 45 т/год здатна обробити за сезон до 2000 га. Фермерські господарства Дніпропетровської обл. оцінили роботу продуктивного комбайна Versatile RSM 161 в полі на підприємстві «Маяк» у с. Криничувате.

Вже традиційно техніку Versatile представляли на базі господарства «Зелені кошари» в Миколаївській обл., де, крім комбайна Versatile RSM 161, був продемонстрований і трактор Versatile 340 MFWD з ​​Amazone Catros + 8003 2TX.

У Вінницькій області на базі господарства «Агро Дар» в Слободі-Шаргородській для відвідувачів демонстрації працював трактор Versatile MFWD 340 + Horsch (5м) та комбайн Versatile RSM 161.

Трактор Versatile 2375 з шарнірно-зчленованою рамою демонструвався господарствам на полі сільгосппідприємства «Ягідне» в Харківській області. Трактор працював з глибокорозпушувачем ER.MO RIP.7/HI. Машина належить до 6-го тягового класу і призначена для агрегатування зі знаряддям шириною захвату до 15 м, що дозволяє обробляти до 4 000 га в сезон.

Переглянувши роботу техніки Versatile на демо-показах, фермерські господарства мали можливість скористатися фінансовими програмами, які компанія Versatile пропонує в партнерстві з кредитними та лізинговими компаніями. Серед головних пропозицій: придбання техніки за програмою фінансування з терміном виплати 18 місяців під 0% річних, придбання техніки за програмою «Оренда з подальшим викупом», або обмін своєї старої техніки на нову.Радимо почитати