Новини

Технополь оновив серію культиваторів АК

11 Липня 2018 133

Technopol1
Культиватор Технополь серії АК
technopol.com.ua

Компанія «ВК Технополь» внесла конструктивні зміни в серію культиваторів АК.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Причіпний пристрій виконано з двох зварених між собою сталевих пластин, товщиною 20 мм кожна, з овальним отвором під палець (овальний отвір забезпечує більший кут повороту причіпного пристрою культиватора щодо осі фіксуючого його пальця).

Крім того виробники оптимізували раму. Для збільшення жорсткості конструкції встановлені додаткові розпірні планки товщиною 10 мм між тумбою з кронштейнами, гідроциліндрами коліс і рамою культиватора.

Поліпшення також торкнулись коліс культиваторів — встановлена більш міцна профільна труба, нові кулькові дворядні підшипники та втулки. Ці зміни ще більше зміцнили конструкцію колісного вузла і його довговічність при максимальних навантаженнях.

Суттєві зміни відбулись і в конструкції навішування — збільшено відстань між котком і пружиною гребки на 150 мм (щоб уникнути торкання зубових пружин гребки до котка при їх мінімальному куті атаки). Збільшено діаметр котків, робочі елементи яких виконані з труб зі спіральним розташуванням (для підвищення ефективності подрібнення грудок, вирівнювання і прикочування поверхні ґрунту).

Для кріплення кронштейна навішування до культиватора використані посилені драбини з різьбленням М24 замість М20, а також додатково на кронштейн приварені чотири косинки з листової сталі товщиною 8 мм (для посилення з'єднання і попередження руйнування драбин при максимальних навантаженнях).Радимо почитати