Новини

АБА АСТРА відзначила 20-річний ювілей

11 Липня 2018 80

Astra_20
АБА АСТРА 20 років
astra-group.com.ua

Компанія АБА «АСТРА» відзначила свій 20-річний ювілей. Стартував третій десяток років, коли компанія є дилером та сервісним оператором сільськогосподарської техніки для клієнтів по всій Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«За двадцять років пройшла не одна криза, були злети і падіння, але наша компанія змогла пройти цей непростий шлях і ми рухаємось тільки вперед! І тому зараз ми є однією з провідних компаній на ринку сільськогосподарської техніки в Україні», — ідеться в повідомлені.

Сучасна АБА «АСТРА» — це мережа дилерських та сервісних центрів, які працюють по всій території України, та пропонують клієнтам сільськогосподарську техніку для всіх видів робіт та для підприємств будь-якого масштабу.

У лінійці техніки, яку пропонує АСТРА такі відомі світові бренди як: Berthoud, Bogballe, Challenger, Fendt, Fliegl, FraMest, Gallignani, GEHL, Gregoire Besson, Horsch, Kuhne, Manitou, Massey Ferguson, Mascar, Oros, Trimble, Sunflower, Valley, Valmont, White.

За роки своєї присутності на ринку України АСТРА продала близько 600 тракторів, 500 телескопічних навантажувачів, 200 комбайнів, 815 одиниць ґрунтообробної техніки, 350 сівалок, 250 обприскувачів — всього близько 4 000 одиниць техніки. Одним з рекордів компанії став імпорт та продаж понад 800 тонн угорського шпагату Agrotex.

Центральний офіс компанії знаходиться в смт Чабани, вул. Машинобудівників, 5а на південній околиці Києва.

 Радимо почитати