Новини

Гендиректор Брянськсельмаш затриманий за корупційною справою по Гомсельмаш (ОПИТУВАННЯ)

10 Липня 2018 142

suleev
Генеральний директор російсько-білоруського підприємства «Брянсксельмаш» Валерій Сулієв
img.tyt.by

У Мінську затримано генерального директора російсько-білоруського підприємства «Брянськсельмаш» Валерія Сулієва, який звинувачується у корупції.

Про це повідомляє news.tut.by.

Затримання Сулієва пов'язано з кримінальною справою відносно заступника генерального директора «Гомельського заводу лиття і нормалей», який входить до складу холдингу «Гомсельмаш».

Слідчий комітет Білорусі повідомив, що заступник гендиректора «Гомельський завод лиття та нормалей» разом з начальником відділу організували закупівлю у одного з постійних постачальників комплектуючих для потреб заводу. За сприятливе вирішення питання, що входить в їх компетенцію, гендиректор підприємства-постачальника передав підозрюваним в якості хабара 1 млн російських рублів. До зазначених осіб застосовано запобіжний захід у вигляді взяття по варту, їм пред'явлено звинувачення. Обвинувачені дають свідчення та у скоєному каються.

Російсько-білоруська компанія «Брянськсельмаш» була створена 1 серпня 2005 року. Основні види діяльності — виробництво і реалізація сільськогосподарської техніки і запасних частин до неї, а також гарантійне та сервісне обслуговування своєї продукції. На підприємстві триває складання восьми моделей комбайнів.Радимо почитати