Новини

Дніпрополімермаш включили до переліку держпрограми компенсації вартості сільгосптехніки

6 Липня 2018 175

Dnipropolimermash
Дискова борона виробництва «Дніпрополімермаш»
polymermash.dp.ua

Керівник напряму «Сільськогосподарська техніка» «Дніпрополімермаш» Олексій Авраменко повідомив, що підприємство підтвердило відповідність усім необхідним критеріям для участі в держпрограмі з 25%-ї компенсації вартості сільгосптехніки техніки.

Про це повідомляє most-dnepr.infо.

«Ми йдемо на зустріч клієнтам і пройшли переатестацію, мета якої підтвердити відповідність наших даних критеріям, необхідних для участі в держпрограмі. Крім того, ми додали дві нові моделі (борона Б-15 і глибокорозпушувач причіпний ГР-20) до цього переліку. На сьогоднішній день в ньому знаходиться 13 найбільш затребуваних позицій сільгосптехніки (ґрунтообробних агрегатів), що випускаються нашим підприємством», — коментує подію Олексій Авраменко.

Крім того, представник виробника сільгосптехніки відзначив важливість можливості розширення асортименту продукції, що підпадає під дію держпрограми підтримки АПК.

«З'являються нові моделі, до яких виявляють інтерес наші клієнти, і відповідно питання участі цих моделей в програмі часткової компенсації вартості сільгосптехніки для них вкрай актуальне», — наголошує представник «Дніпрополімермаш».Радимо почитати