Новини

На Сумщині вбили трьох контрабандистів запчастин до сільгосптехніки

5 Липня 2018 328

Kontrabanda
Виявлені запчастини до сільгосптехніки, які планувались до контрабанди
Facebook прокуратури Сумської області

У Сумській області розкрито потрійне вбивство. Трьох мешканців Запорізької області застрелили в одному з прикордонних регіонів Сумщини.

Як повідомила в ексклюзивному інтерв’ю Traktorist.ua прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко, в одному з автомобілів вбитих осіб, який було виявлено у домогосподарстві одного з знайомих підозрюваного, знаходились запчастини до сільгосптехніки українського виробництва, а саме одного з мелітопольських підприємств.

За попередніми даними, вбиті чоловіки були контрабандистами, які намагались незаконно провезти через український кордон запчастини до тракторів. Водночас також за попередніми даними, підозрювані у вбивствах особи теж є контрабандистами. Саме на підґрунті конфлікту щодо контрабандних дій і сталось вбивство — порушники державного кордону не досягли домовленостей щодо самого процесу контрабанди, або її вартості.

Кірм того, як повідомляє dancor.sumy.ua, один з підозрюємих у вбивстві, колишній співробітник органів внутіршніх справ, раніше займав посаду оперативного співробітника відділу по боротьбі з економічними злочинами УМВС Краснопільського р-ну Сумської обл. 

Так, у одному з районів Сумської області 2 липня 2018 року виявлено покинуті автомобілі, в салоні яких були сліди крові, а поблизу знайдено 11 стріляних гільз. Під час огляду транспортних засобів вилучено документи, що належать трьом жителям Запорізької області. Водночас у озері неподалік с. Лозове Краснопільського району виявлено велику кількість чоловічого одягу, у тому числі з кульовими отворами та слідами крові, взуття та документи, які мають відношення до трьох вищезазначених осіб.

До пошуків потерпілих було залучено близько 100 осіб. За результатом прочісування території спочатку знайдено 4 мобільні телефони, що належали зниклим, а поблизу смт Краснопілля виявлено три трупи з вогнепальними пораненнями, закопані на полі, засіяному соняшником. 

Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна. Разом з тим, встановлюються інші особи, які також можуть бути причетні до вбивства.Радимо почитати