Новини

AGCO запроваджує нову стратегію дистриб’юції в Україні

4 Липня 2018 369

На прес-брифінгу корпорації AGCO International
На прес-брифінгу корпорації AGCO International
Traktorist.ua

Корпорація AGCO, світовий лідер з розробки, виробництва та дистриб’юції техніки та рішень для сільського господарства оголосила про впровадження нової стратегії дистриб'юції для українського ринку.

Про це вчора, 3 липня, на прес-брифінгу корпорації AGCO International повідомив старший віце-президент AGCO, керуючий регіоном Європа та Близький Схід Роб Сміт.

Старший віце-президент AGCO, керуючий регіоном Європа та Близький Схід Роб Сміт

«Корпорація AGCO завершила реорганізацію своєї дистриб’юторської мережі в Україні, щоб адаптувати її до нашої загальноєвропейської стратегії», — повідомив Роб Сміт.

Роб Сміт додав, що AGCO інвестує 4% своїх світових доходів в науково-дослідні проектно-конструкторські роботи, на які вже на даний момент витратили $350-360 млн та планують й надалі вкладати кошти.

Віце-президент з розвитку дистриб’юції, EAME, корпорації AGCO Крістоф Гронблінгхоф розповів, що для українського ринку дистриб’юції використовується двоканальний підхід.

Віце-президент з розвитку дистриб’юції, EAME, корпорації AGCO Крістоф Гронблінгхоф

«Ми створили повнофункціональний двоканальний підхід для українського ринку дистриб’юції: перший канал — для техніки під маркою Massey Ferguson, другий — об’єднаний для брендів Fendt та Valtra», — розповів Крістоф Гронблінгхоф.

Протягом останніх двох років корпорація AGCO представила багато нових продуктів на ринку України. Серед останніх Fendt 1000 Vario, у сегменті до 500 к.с., Valtra T-серія в сегменті тракторів потужністю від 150 до 250 к.с., а також Massey Ferguson 6713 новий трактор, зроблений на нещодавно представленій глобальній серійній платформі в сегменті 100-150 к.с. Крім того, на українському ринку вже була презентована вся оновлена лінійка техніки Fendt, включаючи трактори, комбайни та прес-підбирачі.

Голова представництва корпорації AGCO в Україні Роман Шаповал

«Варто сказати, що корпорація AGCO веде бізнес в Україні більше 20 років. З 1997 року AGCO має в Україні представництво, яке за визначенням не є комерційним — всі поставки техніки ведуться через національну мережу дистриб’юції. Станом на 2018 рік ми маємо 8 партнерів і спочатку року компанія проводить активну реорганізацію наших дистриб’юторських мереж відповідно до Європейських стандартів.  Наші партнери компанії «АСТРА», «Агроструктура», «Цеппелін Україна» та «ТК Агроспейс» реалізують техніку Fendt та Valtra, ще чотири дистриб’ютори, компанії «АМАКО», «Бізон Тех», «МІНЕТЕХ» і «Волинська Фондова Компанія» продають та обслуговують техніку Massey Ferguson», — розповів голова представництва корпорації AGCO в Україні Роман Шаповал.

Він додав, що AGCO концентрує свою увагу на подальшому вдосконаленні сервісу та підтримки усієї української клієнтської бази. Цього року AGCO має намір презентувати ще більше продуктів. Серед них трактор Fendt 1100MT у сегменті понад 500 кінських сил та Valtra A-серії в сегменті до 150 к.с..Радимо почитати