Новини

Deutz-Fahr презентував нову серію тракторів 5G TB

3 Липня 2018 151

Deutz_Fahr_5G_TB
Трактор Deutz-Fahr серії 5G TB
topagrar.com

В рамках інноваційної кампанії Deutz-Fahr презентує нову серію тракторів 5G TB, які пришли на зміну Agrofarm TB.

Про це повідомляє topagrar.com.

Платформенний трактор призначений для використання в садових центрах, в якості додаткового трактора у великих господарствах.

Модель оснащена новим 4-циліндровим двигуном FARMotion (рівень викидів IIIB) з потужністю 102 та 113 к.с. Також двигун оснащений електронним вприском, оптимізованим зміщенням, рециркуляцією відпрацьованих газів EGR та системою DOC (каталізатор окислення дизельного палива). За запитом надається PTO з окремою заглушкою. 55 л/хв поставляється гідравлічним насосом OpenCenter.

Крім того, серія 5G TB має нову функцію — компактну крупномасштабну систему охолодження с інтеркулером, охолодженням палива та додатковим вентилятором Visco.

Для вибору є чотири варіанти передач зі ступенями перемикання потужності Hi-Lo з механічним чи електрогідравлічним реверсійним контуром PowerShuttle. При роботі на будь-якій передачі досягається максимальна швидкість 40 км/год зі зменшеною частотою обертання двигуна. Однією з особливостей модельного ряду є система Stop&Go.

Платформа водія встановлена на безшумних блоках, які поглинають будь-які вібрації. Всі операційні важелі та кнопки розташовані за останніми ергономічними критеріями та в логічному порядку. Інформаційний центр Lenkturm надасть всю інформацію у цифровому або аналогічному вигляді.Радимо почитати