Новини

Злочинців, що продавали неіснуючу сільгосптехніку викрили

3 Липня 2018 214

Shahraystvo
Обережно, шахраї!
mors.in.ua

Понад мільйон гривень заробили чотири луцькі аферисти, продаючи неіснуючу сільгосптехніку.

Про це повідомляє volynnews.com.

Шахраїв підозрюють у понад 20 епізодах шахрайських дій під час укладання з фізичними особами договорів фінансового лізингу на загальну суму 1 млн 127 тис. грн.

Організаторка злочинної групи 32-річна мешканка Луцьку разом з трьома співучасниками повідомляли в мережі Інтернет неправдиву інформацію про надто низьку вартість сільгосптехніки, таким чином спонукаючи потенційних покупців до укладення фіктивних договорів фінансового лізингу та необхідності перерахування авансу у сумі від 25 до 243 тис. грн. Після цього шахраї підробляли договори, змінюючи вартість транспортних засобів. Водночас, громадяни проплачену техніку так і не отримували.

Під час затримання зловмисників та за підсумками проведених обшуків у офісних приміщеннях та помешканнях затриманих вилучено бланки фіктивних договорів фінансового лізингу та інші документи компаній і відповідне обладнання, за допомогою якого вчинялися шахрайські дії.

Луцька місцева прокуратура Волинської обл. здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про шахрайства та закінчені замахи на шахрайства, вчинені чотирма членами організованої злочинної групи, яким повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 та ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 КК України.Радимо почитати