Новини

Автопарк зерновозів в Україні збільшується

2 Липня 2018 328

Zernovoz
Парк вантажних автомобілів
Traktorist.ua

Галузь вантажоперевезення України спрямувала свою увагу на роботу з аграріями. Така тенденція пов’язана з ростом платоспроможності агро-сектору економіки. Разом з цим, оновлення парку вантажних автомобілів не відбувається.

Про це повідомляє elevatorist.com.

«Просто перевізники переробляють свої старі машини під зерновози. Найчастіше мова йде про старі напівпричепи в машинах, які пішли з ринку перевезень напівпричіпних вантажів палетної групи в перевезення зернових. Тому що на перевезенні зернових можна хоч щось заробити, особливо в сезон. Яким чином це робиться? Купується контейнер і розрізається. З одного контейнера можна зробити два причепи, плюс додати одну платформу, і зерновоз готовий до роботи», — розповідає директор групи компаній Prime Дмитро Льоушкін.

За підрахунками експерта, ринок вантажоперевезень України щорічно оновлюється приблизно лише на 20%. Крім цього, на ринку зберігається надлишок вантажного транспорту, що змушує перевізників демпінгувати, щоб отримувати нові замовлення.

«Якщо українська економіка буде розвиватися такими повільними темпами, то ситуація на ринку автомобільних вантажоперевезень стабілізується не раніше 2020 р. Причому це відбудеться не за рахунок, а всупереч усьому», — резюмує Дмитро Льоушкін.Радимо почитати