Новини

ChemChina та Syngenta розробили сервіси в області точного землеробства

29 Червня 2018 169

Chem_China_Syngenta
ChemChina та Syngenta розробили сервіси в області точного землеробства
static.seekingalpha.com

Китайський агропромисловий конгломерат ChemChina має намір вийти на ринок цифрового землеробства.

Про це повідомляє fertilizerdaily.ru.

Об'єднавши напрацювання швейцарської команди Syngenta (ChemChinа минулого року придбала виробника ЗЗР і насіння) зі своїми, ChemChina розробила два нових сервіси в області точного землеробства — програмний комплекс FarmShots і систему обліку про прибутки і збитки Farm Management System.

За допомогою FarmShots аграрій щодня отримує фотографії ключових ділянок свого поля, на підставі чого можна буде зробити висновок про стан культур. Програмний комплекс обробляє зображення в спеціальному фільтрі, в результаті чого фермеру показується лише картинка з листям.

«Здорові рослини відображають куди більше світла, і в залежності від фільтра, створюють набагато більш зелене зображення», — пояснює голова відділу цифрового землеробства в Syngenta Ден Бардетт.

Для порівняння, сільськогосподарські культури, які відчувають брак воді або добривах, на зображенні матимуть характерний червонуватий відтінок. Жовтий колір також сигналізує про проблеми. Наприклад, про припинення росту рослин через надлишок азотних добрив, що спалюють кореневу систему.

Крім FarmShots, аграрію також надається і система обліку про прибутки і збитки Farm Management System. Даний комплекс складається з двох частин. По-перше, це програмне забезпечення для тракторів і сільськогосподарської техніки, яка веде облік витрати добрив, насіння, води, гербіцидів і пестицидів на кожній ділянці поля. Друга частина являє собою власне програму обліку, в якій обробляються отримані дані і видається докладний аналіз рентабельності виробництва.Радимо почитати