Новини

Засновник Horsch відвідав Сумський аграрний університет

25 Червня 2018 223

Horsch_SNAU
Делегація Horsch в Сумському НАУ
sau.sumy.ua

Сумський національний аграрний університет відвідала делегація виробника сільськогосподарської техніки і обладнання для захисту рослин німецької компанії Horsch.

Про це повідомляє 0542.ua.

Офіційну делегацію очолив засновник корпорації Horsch Maschinen GmbH Міхаель Хорш, який високо оцінив потенціал Сумського НАУ.

Минулого року на базі Сумського НАУ за підтримки корпорації Horsch було відкрито навчальний центр точного землеробства. Міхаель Хорш і директор Horsch Maschinen GmbH Клют Йоханнес Мартін високо оцінили річні напрацювання вчених СНАУ та відзначили, що центр зайняв важливе місце в системі практичної підготовки фахівців.

Під час обговорення подальшої співпраці було прийнято рішення про підтримку корпорацією споруди критого полігону, де буде проводитися навчання студентів і апробація нового обладнання, призначеного для точного землеробства. В розрізі прийнятого рішення відбулось забивання символічних колів на місці майбутнього будівництва полігону.

Сам Міхаель Хорш вважає, що технології точного землеробства — це впевнений та важливий крок на шляху до роботизації землеробської техніки і полегшення праці аграріїв.Радимо почитати