Новини

Агрореммаш на Міжнародних днях поля показав міні-плуг та машину для посадки часнику

21 Червня 2018 49

Agroremmash_PON_3
Плуг оборотний навісний ПОН3*25 від Агрореммаш-БЦ
Traktorist.ua

Свій стенд на Міжнародних днях поля презентував вітчизняний виробник сільгосптехніки Агрореммаш.

Про особливості попиту на сільгосптехніку та обладнання в ексклюзивному інтерв’ю Traktorist.ua розповів головний інженер заводу Агрореммаш Валерій Ніцко.

Завод виробляє широкий спектр малогабаритної техніки для тракторів типу Т25 або інших китайських моделей: міні-плуги, культиватори, глибокорозпушувачі, дискові агрегати.

Сьогодні на стенді компанії представлений базовий дисковий ґрунтообробний агрегат з перфорованими дисками для більш якісного розпушування ґрунту, плуг ПОН 3*25 для тракторів потужністю 35-40 к.с., культиватор КСОН-2 для міні-тракторів, а також машини для посадки часнику.

«Часникова машина має культиватор з їжаками та бритвами для прополки, часникові копанки з сітками, які дають можливість мінімізувати втрати урожаю під час його збору. Прямо під час виставки до нас звернулись з замовленням на таку машину», — розповідає головний інженер заводу-виробника.

На сьогодні найпопулярнішими є дискові агрегати та культиватори.

«Ми випускаємо унікальний глибокорозрихлювач щилиночизель, який забезпечує потрапляння весняних вод у глибокі шари ґрунту, а не стікання її у річки. Таким чином вода довше зберігається у ґрунті та насичує рослини протягом періодів посух. В Ізраїлі, наприклад, води немає, а люди там непогано виживають, і ми зможемо цю проблему вирішити», — ділиться напрацюваннями Агрореммаш Валерій Ніцко.

За словами представника заводу вже цілі села придбали по 7-8 агрегатів, бо обізнані про якість техніки.

«Було б добре щоб на захід приїхало побільше фермерів з інших областей, щоб в цьому також взяла участь держава, можливо організувала транспорт, бо як індивідуально — то накладно. Щоб можна було більш широко показати людям всі можливсті та потенціал вітчизняного сільгоспмашинобудування. Тоді був би і попит, і нові замовлення, і урожай краще», — резюмує участь у виставці головний інженер заводу Агрореммаш Валерій Ніцко.Радимо почитати