Новини

Vaderstad продемонструє в Україні дисколаповий культиватор TopDown 500

20 Червня 2018 194

Vaderstad_Tempo
Швидкісна 16-рядкова сівалка Tempo від Vaderstad
Traktorist.ua

Компанія Vaderstad під час Міжнародних днів поля в Україні презентувала 5-метровий дисколаповий культиватор TopDown 500, який працює на глибину до 30 см. Також на стенді Vaderstad представлена швидкісна 16-рядкова сівалка Tempo з рекомендованою швидкістю посіву 15 км/год — дана модель вже встановила два світові рекорди за швидкістю посіву кукурудзи 502 га та соняшнику 478 га, та дискова борона Carrier XL з діаметром диску 610 мм.

Про це кореспонденту Traktorist.ua розповів директор з продажів компанії Vaderstad Вадим Колісник.

На заході компанія планує провести демо-показ 5-метрової машини-трансформера TopDown 500, у якої кожну робочу зону можна налаштувати окремо — працювати в режимі лущильника, активізувати тільки лапи, вирівнювати, прикочувати, або за один прохід повністю готувати ґрунт під посів.

«Ми одні з найдорожчих на цьому ринку. Vaderstad — це преміум-сегмент. Ми даємо два роки гарантії на всю техніку. Вона швидкісна, надійна, і фермер готовий вкладати кошти», — презентує стенд Vaderstad Вадим Колісник.

Представник компанії повідомляє, що найбільше глядачі звертають увагу на сівалки Tempo та Rapid, а також на дискову борону Carrier.

«Сезон ми вже закрили. Багато машин продано під час демонстрацій прямо у полі. Після збору ріпаку, ті хто планує придбати Tempo, вже будуть інвестувати в техніку, бо ріпак — це найшвидші гроші. Загалом маркетинговий рік та сезон закінчився досить вдало», — підбиває підсумки директор з продажів компанії Vaderstad.Радимо почитати