Новини

Veles-Agro покаже роботу дискової борони на Міжнародних днях поля

20 Червня 2018 221

Veles_Agro_Nika_4
Зернова сівалка SZM Nika 4 від Veles Agro
Traktorist.ua

Під час Міжнародних днів поля від DLG українська компанія Veles-Agro експонувала ряд сільгосптехніки та обладнання власного виробництва.

Кореспондент Traktorist.ua поспілкувався з регіональним представником по Київській обл. заводу-виробника Veles-Agro Сергієм Поремським.

На власному стенді Veles-Agro презентує ротаційну борону спільного виробництва з німецькою компанією Kraft, яка призначена для розпушування ґрунту та руйнування кірки, зернову сівалку SZM Nika 4 для посіву зернових та дрібно-насіннєвих культур, мікродобрив, сидератів, ріпаку та трав’яних сумішей, а також 5-корпусний оборотний відвальний плуг PON5 для перегортання верхнього шару ґрунту. На демо-показі також буде продемонстрована робота компактної дискової борони Kronos 8 з ножовими котками.

Загалом компанія виробляє повний спектр сільгосптехніки та обладнання.

«У порівнянні з іншими виробниками ми йдемо на середньому рівні між вітчизняними та імпортними аналогами. Те ж можна сказати і про якість нашої техніки», — зазначає Сергій Поремський.

Фахівець також розповідає, що під час виставки найбільшу увагу привертають глибокорозпушувачі, сівалки, дискові борони та плуги виробника. Такий попит пов’язує з сезонними особливостями.

«У порівнянні з минулим роком обсяг продажів техніки дещо зменшився. Фермери намагаються закрити рік своїми силами та старою технікою, а вже за результатами врожайності приймати рішення — купувати нову техніку чи ні», — резюмує регіональний представник Veles-Agro.Радимо почитати