Новини

Lemken презентував на Міжнародних днях поля в Україні сівалки, борону, плуг та обприскувач

20 Червня 2018 220

Lemken_Solitair_25
Бункер сівалки Solitair 25 з агрегатованою сівалкою Azurit
Traktorist.ua

Компанія Lemken презентувала на Міжнародних днях поля в Україні нову сівалку Azurit в навісному та причіпному виконанні, 12-корпусний плуг VariTitan, посівний комплекс Compact Solitair 9, ротаційну борону Zirkon, бункер сівалки Solitair 25 з агрегатованою сівалкою Azurit. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив фахівець з підтримки продажів компанії Lemken-Україна Олександр Киянець.

До демо-показів техніки планується залучити обприскувач Primus, дискові борони Rubin і Heliodor, а також компактор та найменший трикорпусний плуг EurOpal.

На виставці стенд компанії займає приблизно 300 м³, має 10 соток посівів кукурудзи та три смуги для показів роботи техніки.

За словами представника компанії, найбільше на виставці фермери цікавляться плугами, дисковими боронами та сівалками. У планах продажів — втримати минулорічні показники, а за можливістю їх збільшити.

«За підсумками 2017 року оборот компанії Lemken-Україна склав €30 млн. За даними нашої компанії кожен другий плуг в Україні та кожна третя борона — це Lemken», — зазначає Олександ Киянець.

Безпосередньо на Міжнародних днях поля компанія ставить за мету показати на своїх демо-ділянках результати роботи сівалок Azurit одно- та двострочним посівом з розміщенням насінини у шаховому порядку.  До речі, дана модель стала переможницею конкурсу «Машина року 2018» на Agritechnica'17.

Орієнтовна вартість сівалок Azurit складає від €60 тис. в залежності від комплектації. На ціну суттєво може вплинути наявність електроніки. В той же час прайс на техніку однаковий для будь-якої країни, все обладнання робиться на одному заводі.

«Відмінність в комплектації може бути лише за замовленням клієнта. Тоді завод-виробник вносить зміни до механічних чи електронних елементів техніки. Крім того, наприклад, якщо модель вже зроблена для українського замовника, то в Європі її вже не зможуть продати, бо у країн різні вимоги до гальмівної системи», — наголошує фахівець з підтримки продажів компанії Lemken-Україна.

В Європі сівалки Azurit вже у продажу, в Україні будуть доступні лише з наступного року. Українське представництво компанії планує почати приймати передзамовлення на техніку вже восени, щоб навесні техніка вже потрапила до своїх користувачів.

«За нашими даними, сівалка має давати 10% приросту врожайності вже за перший рік її використання, тому інвестиції в неї відбиваються майже з першого сезону», — резюмує Олександр Киянець.Радимо почитати