Новини

Лозівські машини презентують роботу оновленої техніки на Міжнародних днях поля

19 Червня 2018 547

Lozova_Machinery
Лозівські Машини на Міжнародних днях поля в Україні
lozovamachinery.com

«Лозівські машини» продемонструють роботу оновленої лінійки ґрунтообробних агрегатів під час «Міжнародних днів поля в Україні».

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

«Лозівські машини» анонсують демо-покази широкозахватної дискової борони «Дукат-12» та оновленого глибокорозпушувача «Гульден-4» з опорними колесами та понад-зносостійкими робочими органами Hard-Shell.

Стаціонарна експозиція «Лозівських машин» також буде представлена ​​рядом інноваційних оновлень. Модифікований двовісний самоскидний напівпричіп Albion-26 доповнено важливою опцією — здатністю перевантаження повного кузова зерна в автомобіль за 2,5 хвилини. Новий дизайн продемонструє і стерньовий культиватор «Шилінг-4», у якого з'явилися гумові колеса замість металевих, що збільшує прохідність агрегату.

Зазначимо, що днями відбулась прем’єрна демонстрація в роботі дослідного зразка «Дукат-Gold» з шириною захвату 6 м. Новинка призначена для обробітку ґрунту на площах з пожнивними залишками культур з високими стеблами та масивною кореневою системою. Знаряддя забезпечує рівномірне перемішування ґрунту та рослинних залишків навіть на складних ґрунтах.Радимо почитати