Новини

Versatile презентував в Україні дві тракторні новинки

18 Червня 2018 222

Oleksiy_Koloturskiy
Генеральний директор компанії Versatile в Україні Олексій Колотурський
Прес-служба Versatile

Компанія Versatile презентувала в Україні сім одиниць сільгосптехніки. Українським фермерам компанія пропонує комбайни Acros 550, Acros 595 Plus, RSM 161, роторний Torum 750 і дві новинки на вітчизняному ринку — класичний трактор Versatile 340 і 320 л.с., а також трактор Versatile 2375.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Комбайн RSM 161 призначений для зкошування або підбору, обмолоту та сепарації зернових, зернобобових та рослинних культур. Машина, за словами виробника, відрізняється продуктивністю та ефективністю, а також добре проявляє себе при роботі на сухому хлібі.

Класичні трактори Versatile 320 і 340 л.с. — новинка на ринку України. Машина Versatile 320 R3 комплектується двигуном Cummins QSC з 8,3 номінальною потужністю 320 к.с., має в базовому наборі функціональну трансмісію Powershift, триточковий навіс, потужний ВВП, панорамне засклення та багато іншого.

Відзначимо, що на сьогодні Versatile пропонує спеціальні фінансові програми для придбання сільськогосподарської техніки, найцікавіша з яких придбання техніки без первинного внеску.Радимо почитати