Новини

Weaving презентував сівалку GD8000T

14 Червня 2018 142

Weaving_GD8000T
Сівалка GD8000T від Weaving
fwi-wp-assets-live.s3

На виставці Cereals компанія Weaving представила оновлену сівалку серії GD для нульового обробітку ґрунту, яка в старій версії після виходу в 2015 році користувалася великою популярністю. Зараз у Великобританії працює більше 300 таких машин і компанія вже поклала око на цей 8-мільйонний ринок.

Про це повідомляє fwi.co.uk

Наявність додаткових крил потребувала повної переробки ходової частини сівалки, включаючи велике шасі, розташоване під бункером, зчіпку та величезкі шини з низьким тиском на ґрунт. Проте сівалка все одно може складатися до ширини 3 м для транспортування.

Вона також має подвійні дозувальні пристрої та розподільні головки, щоб утримувати скошені дискові сошники, які працюють від 4-тонного бункеру. Наразі вона доступна для роботи тільки з зерном, а розділена версія буде представлена пізніше.

Відстань між 48-ма сошниками з низькою тягою становить 16,7 см, хоча через додані розміри вимоги по потужності можуть скласти 280 к.с.

Сівалка GD8000T виготовляється на заводі компанії Weaving в Івшемі, модель стандартної комплектації коштуватиме близько £89 тис.

При замовленні з розкидачем добрив або гранул Avadex ціна зростатиме.Радимо почитати