Новини

Ploeger проводить польові випробування першого п’ятиколісного агрегату

12 Червня 2018 202

Ploeger_AT5105
П’ятиколісна машина AT5105 від Ploeger
profi.co.uk

Голландська компанія Ploeger проводить польові випробування першої п’ятиколісної машини AT5105. Деталі обмежені, проте відомо, що друга з трьох передсерійних машин, запланованих на цей рік, знаходиться на завершальній стадії на заводі компанії в Розендалі, Нідерланди.

Про це повідомляє profi.com

Ця машина запланована для Північної Америки, а третя машина, яка буде оснащена бункером для рідких добрив, залишиться в Європі.

Новинка має схожу концепцію з трьохколісним AT4103, який був випущений раніше цього року, а модель AT5015 оснащена такою ж безступінчастою трансмісією ZF Eccom, кабіною Claas з чотирьохточковою підвіскою, шасі, програмним забезпеченням та панеллю управління.

Машина має таку ж передню частину, але більш потужний двигун, а саме шестициліндровий Scania DC13 Stage IV потужністю 550 к.с. Основною відмінністю є наявність двох механічних керованих осей, які забезпечують невеликий діаметр повороту та плавну їзду по полю.

Машина, представлена на фото (ємність бункеру для добрив 25 т), вже цього літа відправиться до Великобританії. AT5105 буде доступний в обмеженій кількості з 2019 року. Вартість агрегатів поки що невідома.Радимо почитати