Новини

Українцям пропонують потужний садовий трактор Ferrari

12 Червня 2018 256

Ferrari_Vega_95
Трактор Ferrari Vega 95
Traktorist.ua

Компанія «Смарт-Агро» презентувала в Україні найпотужніший 92-сильний трактор для саду та городу Ferrari Vega 95.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив спеціаліст з продажу техніки «Смарт-Агро» В’ячеслав Кормушкін.

Vega 95 має 32-ступінчату коробку передач (16 вперед та 16 назад) та вагу в 2 т. Модель реверсивна, тобто є можливість скласти крісло та кермо і розвернути їх на 180°, що є зручним при використанні навісного обладнання.

Однією з головних особливостей моделі є система OS-Frame — відсік двигуна та кабіни не являють собою одне ціле, а з’єднані за допомогою шарніру, який дозволяє робити 15° нахили на одну вісь трактора. Така конструкція дає можливість легко працювати на схилах, нерівних чи горбистих поверхнях. Також, шарнірне з’єднання забезпечує поворот безпосередньо самої рами, що дуже зручно при наявності вузьких міжрядь.

«На українських угіддях вже багато таких тракторів працює. Лише на Закарпатті 6 шт, а також у Львіській, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій областях. Взагалі, на західній частині України техніку беруть активніше ніж у Центрі чи на Півдні, де багато садів та виноградників», — розповідає про особливості реалізації техніки В’ячеслав Кормушкін.

Компанія «Смарт-Агро» є офіційним представником бренду в Україні, тому займається як гарантійним, так і післягарантійним обслуговуванням техніки. Представник компанії повідомляє, в наявності є достатня база запчастин, а також є як стаціонарний, так і виїзний сервіс.

Ferrari виготовляє виключно трактори для саду та виноградників. В'ячеслав додає, що в Україні трактори даного бренду ідеально підходять також для ягідних господарств завдяки своїм габаритам, потужності та маневреності. Кожен трактор збирається на заводі під замовника, та має на основі базової моделі різну комплектацію. Ціна на такі трактори стартує від €16 тис., а середня вартість складає приблизно €40 тис.   

«Конкретно ця модель вже продана в господарство з Тернопільщини, ми її забрали на демонстрацію, але можемо поставити будь-яку модель під замовлення», — резюмує спеціаліст з продажу техніки «Смарт-Агро».Радимо почитати