Новини

Тернопільчанин втратив 50 тис грн на покупці трактору через інтернет

11 Червня 2018 216

Shahraystvo
Обережно, шахраї!
transkarpatia.net

Мешканець Тернопільщини поетапно втратив 50 тис. грн на придбанні китайського трактора.

Про це повідомляє internetua.com.

Потерпілий знайшов оголошення про продаж трактора в інтернет-мережі, зв’язався з продавцем та домовився про вартість, доставку та оформлення трактору. Продавець спочатку затребував у покупця 2,5 тис. грн на бензин, які фермер без роздумів перерахував на вказаний рахунок. Далі продавець повідомив, що його власний транспорт зламався, і він вимушений транспортувати трактор кур’єрською службою, тому покупець має надіслати ще частину коштів в сумі 6,5 тис. грн. А в останній момент продавець заявив, що бажає отримати повну суму передплати. Таким чином жертва аферистів перерахувала на рахунок шахрая 50 тис. грн. Звичайно, оплачений трактор чоловік так і не отримав.

За фактом скоєння правопорушення місцеві поліціянти відкрили кримінальне провадження за ст. 190 КК України — «Шахрайство». Правоохоронці звертають увагу, що це вже не перший випадок такого шахрайства, та просить громадян бути більш обачними та виваженими в своїх покупках.

Якщо є будь-які сумніви чи підозри щодо товару, його якості чи способу покупки — краще обрати форму сплати за фактом отримання товару.Радимо почитати