Новини

В Україні презентували міні-трактор Oggun

7 Червня 2018 2 964

Oggun
Малогабаритний трактор Oggun
Traktorist.ua

Компанія «А3 ТЕХ Україна» пропонує міні-трактор Oggun потужністю 25 к.с.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив заступник директора по виробництву техніки Роман Ничипорук.

Сільгоспмашина має бензиновий двигун Honda GX 690 з повітряним охолодженням. Основну роль в машині відіграє гідростатика — весь трактор працює на гідроходу. Такий принцип роботи забезпечує легкий обробіток землі та управління.

Міні-трактор відрізняється системою підвішування агрегатів. Зазвичай на стандартних моделях усе кріпиться позаду. В Oggun — як ззаду, так і посередині рами. Тому не треба щоразу повертатися, оглядаючи свою роботу. Крім того, є можливість розташувати й додаткові вузли та виконувати кілька робіт.

«Трактор приводиться в рух однією педаллю — натискання носком рух вперед, а п’яткою — рух назад, що дає можливість управляти молодим фермерам без досвіду  в управління трактора. Машина має принцип повороту як у гусеничного трактора, що дає можливість розвороту на місці», — розповідає Роман Ничипорук.

Окремо варто відзначити техніку безпеки машини — при неправильній фіксації робочих органів двигун не запускається. Корисною  функцією трактора є також функція регулювання ширини колісної бази відповідно до виду культури.

«Ми плануємо використовувати максимальний відсоток вітчизняних комплектуючих при збірці машини. Звичайно, двигун чи гідравліка незамінні, але над іншими деталями можна попрацювати. Разом з тим, ми будемо займатись постійним вдосконаленням трактора», — зазначає Роман Ничипорук.

За словами представника компанії-виробника, міні-трактор призначений для трьох основних ланок польових робіт: обробітку ґрунту, обробітку культур та збору врожаю. Однозначно, що трактор буде найкращим помічником при вирощуванні овочевих  та ягідних культур. Оптимальною площею сільгоспугідь буде від 5 до 20 га при максимальній швидкості 15 км/год. Українські комунальники також висловили зацікавленість даною технікою.

Перший трактор з даною філософією, який виготовила компанія CleBer, працював в США вже у 1948 році. Сільгоспмашини експортуються до Куби та країн Африки. На сьогодні американський виробник бажає співпрацювати з Україною.

«Частина аграріїв вражена напрямком концепту та ціновою політикою компанії», — резюмує заступник директора «А3 ТЕХ Україна» по виробництву, та повідомляє, що вартість міні-трактора в $10 тис. не лякає потенційних клієнтів.Радимо почитати